> O školi  > Projekti
Projekti

Učenici Srednje škole Jelkovec sudjeluju u projektu Turističke zajednice grada Zagreba pod nazivom „Kultura turizma“. Članovi fotoskupine i dramske skupine ujedinili su se kako bi prikazali Zagreb iz vizure 12 književnika- kipova čiji je život barem djelomično bio vezan uz grad Zagreb. U sklopu projekta kupljen je fotoaparat za fotoskupinu kao i potrebni rekviziti za dramsku skupinu. Do sada su prošli edukaciju o  fotografiji, sudjelovali u turi gradom Zagrebom pod nazivom „Vještičje kolo“ i  šetali se tajnim prolazima Hrvatskog narodnog kazališta uz vodstvo glumca Kristijana Potočnjaka. Tijekom ožujka posjetit će izložbu u Klovićevim dvorima, pogledati nekoliko aktualnih predstava i nastaviti s fotografskim i dramskim aktivnostima. Također, u ožujku sudjelovat će na sajmu turizma Place2go koji će se održati na Zagrebačkom velesajmu, na kojem će prezentirati svoj projekt nazvan „Zagrebački notturno“. Završna prezentacija projekta održat će se u Muzeju suvremene umjetnosti gdje će učenici prezentirati svoj projekt s izrađenim prigodnim suvenirima i dramskom izvedbom.

Ukupno: 141973

> O školi  > Projekti