Psiholog

Dragi učenici i roditelji,

U Srednjoj školi Jelkovec postoji stručno – razvojna služba, u čijem je sastavu i stručni suradnik – psiholog. U svojem djelovanju on pokriva područja neposrednog odgojno – obrazovnog rada:

·         savjetodavni rad s učenicima, roditeljima i nastavnicima  (OTVORENI SAT ZA RODITELJE – PO DOGOVORU I UZ PRETHODNU TELEFONSKU NAJAVU PONEDJELJKOM OD 16:30 DO 17.30) i ostalim danima prema dogovoru unutar uredovnog vremena (7:30 - 13:30 sati).

·         pomoć svim učenicima u rješavanju problema u obrazovnom pogledu, ali i pogledu međuljudskih odnosa (sukobi, prevencija nasilja, prevencija ovisnosti, rad na samopouzdanju, uspješnog nošenja s tremom, područje razvitka vlastite osobnosti kao i sve one teme o kojima nije lako pričati niti se povjeravati)

·         pomoć u učenju učenicima s teškoćama

Jedan od brojeva Srednje škole Jelkovec na koji možete dobiti školskog psihologa je 01/6454685.

Mislav Čupić, stručni suradnik - psiholog, mentor

> O školi  > Nastavnici Srednje škole Jelkovec  > Školski psiholog