Tradicionalna humanitarna akcija

Autor: MATIJA VIDMAR, 18. 12. 2017.

BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I SRETNA NOVA 2018. GODINA

U ovo adventsko vrijeme odlučili smo kao škola pomoći našim najsiromašnijim sugrađanima prikupljanjem higijenskih potrepština. U dogovoru s caritasom župe Svih Svetih u Sesvetama prikupili smo razne higijenske potrepštine poput šampona, sapuna, toaletnih papira, četkica, pasti, tekućih sapuna, wc papira i sl. Sve  potrepštine odnijeli smo 15. prosinca u prostorije župnog caritasa u Sesvetama s ciljem da uljepšamo svim potrebitima božićne i novogodišnje blagdane.

Hvala svima koji su sudjelovali u ovoj humanitarnoj akciji, naročito maturantima koji su pomagali u razvrstavanju i prijevozu prikupljenih stvari.

BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I SRETNA NOVA 2018. GODINA

Josip Marić, vjeroučitelj