8. državna smotra učeničkih radova iz elektrotehnike i računalstva

Autor: Mislav Čupić, 28. 4. 2017.

8. državna smotra učeničkih radova
iz
elektrotehnike i računalstva
(FER)

Učenici: Valentin Bahlen i Mladen Vuksan

Naši učenici Valentin Bahlen (4.a) i Mladen Vuksan (4.c) na državnoj smotri radova iz elektrotehnike i računalstva uspješno su predstavili svoje radove oko kojih su uložili mnogo truda, a ovim putem pohvaljujemo i njihovu nastavnicu profesoricu Mirjanu Malarić što je i sama prepoznala angažman naših učenika i pridonijela promociji njihovog truda i rada. Želimo istaknuti da kao tehnička škola potičemo i podržavamo hrabrost mladih ljudi da svoje radove prezentiraju te se nadamo da ćemo ovakvim vijestima potaknuti i druge učenike da se što više uključe u rad mnogih izvannastvanih aktivnosti koje imaju za cilj stvarati dodanu vrijednost školi, učenicima i struci.

Još jednom zahvaljujemo učenicima na trudu i motivaciji.